Atrakcje


Fotobudka

Oferujemy wynajem fotobudki wraz z dojazdem w umówione miejsce wliczonym w cenę oraz opieką organizatora. Zajmiemy się również montażem – potrzebujemy miejsca o powierzchni 3x3m i zaledwie 30min abyś mógł rozpocząć zabawę z fotobudką. Decydując się na wynajem fotobudki otrzymujesz od nas pendrive ze zdjęciami, księgę gości, zestaw śmiesznych gadżetów oraz gwarancję niezapomnianej zabawy.

 

Fontanna czekoladowa

Nasza oferta obejmuje wynajem fontanny idealnej do obsługi od 80 do 120 osób, 2,5kg belgijskiej czekolady, akcesoria typu talerzyki, serwetki i patyczki oraz opiekę organizatora. Dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce jest wliczony w cenę. Poza montażem i uruchomieniem zajmiemy się fontanną przez cały czas jej działania. Niezwykle ważne jest, by podczas korzystania z fontanny zarówno urządzenie, jak i jego otoczenie utrzymać w czystości oraz zadbać, aby żadna z przekąsek nie wpadła do misy fontanny i nic nie zakłóciło jej pracy. Korzystając z naszych usług o żadną z tych rzeczy nie musisz się martwić. Nasza wykwalifikowana obsługa zadba, by Twoja impreza wywoływała tylko pozytywne wspomnienia.

Fontanna alkoholowa

Fantastycznie sprawdzi się na bankietach, imprezach integracyjnych, przyjęciach urodzinowych oraz weselach. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi, fontanna wypełniona kolorowym koktajlem spływającym kolejnymi kaskadami z powodzeniem może zostać wykorzystana jako element dekoracyjny. Fontanna działa w formie „open drinka”, dzięki czemu Twoi goście mają stały dostęp do ulubionego napoju i mogą uzupełnić swoją szklankę, kiedy tylko będą mieli na to ochotę
Fontannę napełniamy 8 litrami wybranego przez Ciebie napoju. Jeżeli masz ochotę, by fontanna była obecna na Twojej imprezie od początku aż do jej zakończenia skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wata cukrowa

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do najmłodszych. Wierzymy, że niezależnie od wieku, każdy z naszych klientów z chęcią przypomni sobie smak znany z dzieciństwa. Przez cały czas trwania imprezy nad urządzeniem będzie czuwała nasza wykwalifikowana obsługa, która dodatkowo zadba, by chętni otrzymali watę cukrową, kiedy tylko będą chcieli.
Cena oferowanej przez nas usługi obejmuje nielimitowaną ilość waty cukrowej we wszystkich kolorach tęczy, obsługę maszyny oraz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce.

 

Sprawdź również ofertę na Fotobudkę, Watę cukrową, Fontannę czekoladową i alkoholową oraz Rollbar w zaprzyjaźnionej firmie: http://fotodondi.pl/