Atrakcje


Fotobudka

Oferujemy wynajem fotobudki wraz z dojazdem w umówione miejsce wliczonym w cenę oraz opieką organizatora. Zajmiemy się również montażem – potrzebujemy miejsca o powierzchni 3x3m i zaledwie 30min abyś mógł rozpocząć zabawę z fotobudką. Decydując się na wynajem fotobudki otrzymujesz od nas pendrive ze zdjęciami, księgę gości, zestaw śmiesznych gadżetów oraz gwarancję niezapomnianej zabawy.

 

 

Fotografia okolicznościowa

Fotografia to niezbędny element każdego wydarzenia, którego doświadczasz i chcesz, aby o nim pamiętano. To dzięki niej utrwalasz najprzyjemniejsze momenty życia. Sprawiasz, że rodzina i przyjaciele na długo radośnie rozprawiają o czasie euforii i wspólnej zabawy.   
Jeśli więc zamierzasz stanąć na ślubnym kobiercu, obchodzisz urodziny, ceremonię chrztu św., jubileusz lub Twoje dzieci przyjmują komunię św., wydarzenie to utrwal na fotografii. Ona ma tą cudowną zaletę, że w każdym momencie życia przywróci cudowne wspomnienia, wzruszy i wywoła uśmiech na twarzy. …a minione chwile ponownie zapragniesz przeżyć.

Wykonujemy usługi z zakresu fotografii okolicznościowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem technicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.  

Zapewniamy:

•    kompleksową obsługę fotograficzną
•    dojazd do wskazanego miejsca
•    rzetelną wycenę usługi.

 

Fontanna czekoladowa

Nasza oferta obejmuje wynajem fontanny idealnej do obsługi od 80 do 120 osób, 2,5kg belgijskiej czekolady, akcesoria typu talerzyki, serwetki i patyczki oraz opiekę organizatora. Dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce jest wliczony w cenę. Poza montażem i uruchomieniem zajmiemy się fontanną przez cały czas jej działania. Niezwykle ważne jest, by podczas korzystania z fontanny zarówno urządzenie, jak i jego otoczenie utrzymać w czystości oraz zadbać, aby żadna z przekąsek nie wpadła do misy fontanny i nic nie zakłóciło jej pracy. Korzystając z naszych usług o żadną z tych rzeczy nie musisz się martwić. Nasza wykwalifikowana obsługa zadba, by Twoja impreza wywoływała tylko pozytywne wspomnienia.

Fontanna alkoholowa

Fantastycznie sprawdzi się na bankietach, imprezach integracyjnych, przyjęciach urodzinowych oraz weselach. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi, fontanna wypełniona kolorowym koktajlem spływającym kolejnymi kaskadami z powodzeniem może zostać wykorzystana jako element dekoracyjny. Fontanna działa w formie „open drinka”, dzięki czemu Twoi goście mają stały dostęp do ulubionego napoju i mogą uzupełnić swoją szklankę, kiedy tylko będą mieli na to ochotę
Fontannę napełniamy 8 litrami wybranego przez Ciebie napoju. Jeżeli masz ochotę, by fontanna była obecna na Twojej imprezie od początku aż do jej zakończenia skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.


Wata cukrowa

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do najmłodszych. Wierzymy, że niezależnie od wieku, każdy z naszych klientów z chęcią przypomni sobie smak znany z dzieciństwa. Przez cały czas trwania imprezy nad urządzeniem będzie czuwała nasza wykwalifikowana obsługa, która dodatkowo zadba, by chętni otrzymali watę cukrową, kiedy tylko będą chcieli.
Cena oferowanej przez nas usługi obejmuje nielimitowaną ilość waty cukrowej we wszystkich kolorach tęczy, obsługę maszyny oraz dojazd we wskazane przez Ciebie miejsce.


Wiejski stół

Ozdoba udanego wesela kusząca smakołykami tradycyjnej kuchni polskiej.

Wiejski stół weselny kojarzy się z huczną i gwarną staropolską biesiadą, która zaprasza gości do raczenia się smakołykami tradycyjnej kuchni. Bez względu na charakter organizowanego przyjęcia wyroby swojskie królują na niemal każdym polskim weselu. Przy suto zastawionym stole biesiadnym goście weselni mogą spróbować smacznych produktów regionalnych.

Oferujemy wynajem stołu weselnego z wyśmienitymi swojskimi przysmakami, które obejmują:

•    Szlachetne mięso, w tym dziczyzna (np. sarnina)
•    Smaczne wędzonki, w tym: kiełbaska wiejska, boczek i szynka
•    Świeżo pieczony chleb
•    Staropolski smalec
•    Tradycyjne ogórki kiszone
•    Bimber i nalewki (cytryna, wiśnia, pigwa i inne)
•    Pierogi

Cena wypożyczenia wiejskiego stołu uzależniona jest od liczby i rodzaju wybranych produktów/potraw. Możliwe jest wypożyczenie stołu i produktów oddzielnie.

Koszt wypożyczenia wiejskiego stołu z produktami na wesele z liczbą gości do 150 osób to standardowo 2500 zł.
Koszt wypożyczenia wiejskiego stołu to:500 zł + ewentualny dojazd.

Nasza oferta obejmuje:

•    transport stołu i produktów we wskazane miejsce
•    rozłożenie i atrakcyjne udekorowanie stołu odpowiednie do stylu wesela
•    ustawienie produktów regionalnych
•    złożenie i transport stołu.

Gwarantujemy efektowną dekorację kulinarną wesela, która pozostawi niezapomniane wrażenia smakowe!!!


Nagłośnienie eventowe

Muzyka to jedno z największych dobrodziejstw współczesności bez którego prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie żyć. Budzi emocje, uszczęśliwia, dodaje energii, a bez niej żadna impreza nie miałaby smaku wyśmienitej rozrywki, na który zawsze czekamy.

Jeśli organizujesz imprezę okolicznościową i chcesz mieć pewność, że będzie miała wyjątkowy charakter, którego nie zakłócą problemy techniczne, a podkreślą czyste dźwięki, równowaga tonalna i odpowiednia dynamika muzyki, skorzystaj z usług profesjonalnego nagłośnienia.

Świadczymy usługi wynajmu i instalacji systemów nagłośnienia na potrzeby imprez okolicznościowych, odbywających się w budynkach lub w plenerze. Nasza oferta obejmuje wesela, urodziny, imprezy integracyjne, koncerty, festyny, eventy, bankiety i inne.

Udostępniamy sprzęt nagłośnieniowy dostosowany do miejsca wydarzenia, liczby osób i panującej aury.

Zapewniamy:

•    kompleksowy sprzęt nagłaśniający o wysokiej jakości
•    obsługę systemu nagłośnienia podczas imprezy okolicznościowej
•    dojazd do wskazanego miejsca
•    rzetelną wycenę usługi

Gwarantujemy nielimitowaną zabawę w rytmach gorącej muzyki. :)


Maszyna do baniek

Bańki mydlane mieniące się kolorami tęczy kojarzą się z zabawą i szczęśliwym czasem. Mają w sobie coś niezwykłego, co wywołuje uśmiech na twarzy. Unoszone podmuchem powietrza w subtelny sposób tworzą wyjątkową atmosferę chwili.

Bańki mydlane cudownie komponują się w towarzystwie młodej pary. Tworzą klimat uniesienia, wprawiając w dobry nastrój. Są także świetną atrakcją na komunię, urodziny lub inne zabawy okolicznościowe dla dzieci. Wzbudzają zachwyt i niesamowitą radość u najmłodszych. Wykorzystywane są do sesji zdjęciowych, ponieważ swym idealnym kształtem i cudowną kolorystyką podkreślają charakter fotografii. A na festynach szkolnych/przedszkolnych i eventach wyzwalają dobrą energię i zapraszają do wspólnej zabawy.

Oferujemy wynajem Generatora Baniek Mydlanych, który sprawi, że po zaledwie kilku sekundach Twoje otoczenie zmieni się w feeryczny świat kolorów. Nie czekaj, skorzystaj z tej niesamowitej okazji, aby poczuć się jak w bajce.

Zapewniamy:

• obsługę urządzenia podczas imprezy okolicznościowej

• dojazd do wskazanego miejsca

• rzetelną wycenę usługi

Gwarantujemy nielimitowaną ilość baniek mydlanych i wiele radości. :)

 

Sprawdź również ofertę na Fotobudkę, Watę cukrową, Fontannę czekoladową i alkoholową oraz Rollbar w zaprzyjaźnionej firmie: http://fotodondi.pl/